Klimatizácie Samsung WindFree

Klimatizácie Samsung s technológiou WindFree

Super tichá klimatizácia Samsung WindFree Elite

Samsung WindFree™

Vďaka tisíckam mikrootvorov, ktoré jemne a rovnomerne šíria čerstvý vzduch v každej miestnosti, vám rad WindFree™ umožňuje pohodlne bývať, pracovať a relaxovať bez nepríjemného studeného prievanu.

Ako funguje WindFree?

  1. Otvorí sa predný panel a režim rýchleho chladenia rýchlo ochladí miestnosť od jedného rohu k druhému.
  2. Nastavená teplota sa dosiahne v režime rýchleho chladenia a predný panel sa zatvorí.
  3. Režim WindFree™ šíri čerstvý vzduch jednotne prostredníctvom tisícov mikrootvorov.
Chladenie bez prievanu Samsung WindFree

WindFree™ Cooling

Technológia WindFree™ zvyšuje vaše pohodlie v interiéri tým, že využíva tisíce mikro otvorov na rovnomerné rozptýlenie čerstvého vzduchu bez chladného vetra. V režime WindFree™ sa vzduch šíri jemne a vytvára tak prostredie „Still Air“, ktoré vám zaistí celkovú pohodu vo dne i v noci.

Inteligentná prevádzka

Technológia AI Auto Comfort vám prináša inteligentný spôsob života. Analyzuje podmienky vo vašej miestnosti a vzorce používania, a potom automaticky upravuje teplotu. Teploty sa tiež spravujú s pomocou aplikácie SmartThings.

Energetická účinnosť

Kompresor Samsung s technológiou Digital Inverter Boost vám pomáha šetriť spotrebu energie. Vďaka silným neodýmovým magnetom a tlmiču je efektívnejší, chladí rýchlo bez plytvania energiou a zároveň minimalizuje vibrácie a hluk.

Klimatizácie Samsung Sereď

AI Auto Comfort

Technológia AI Auto Comfort vám prináša inteligentný spôsob života. Analyzuje podmienky v miestnosti a vzory používania s cieľom dosiahnuť maximálnu jednoduchosť používania a efektivitu. Automaticky nastaví teplotu podľa vašich preferencií a vonkajších podmienok na optimalizáciu podmienok v miestnosti a zabezpečenie dokonalej pohody.

Snímač na detekciu pohybu

Snímač na detekciu pohybu (MDS) pomáha efektívne schladiť miestnosť samoreguláciou činnosti klimatizačného zariadenia. Ak nezistí žiadny pohyb, po 20 minútach automaticky prepne do energeticky úsporného režimu WindFree™. Po zistení pohybu sa zas obnoví štandardný režim. Taktiež umožňuje prispôsobiť smer prúdenia vzduchu.

SmartThings

Aplikácia Samsung SmartThings spraví vašu domácnosť inteligentnou. Táto intuitívna a jednoducho použiteľná aplikácia vám umožní pripojiť, automatizovať a spravovať všetky vaše zariadenia a spotrebiče od spoločnosti Samsung a iné zariadenia kompatibilné s aplikáciou SmartThings. Po vytvorení profilu aplikácia SmartThings automaticky vyhľadá kompatibilné zariadenia.

Filter Tri-Care

Filter Tri-Care zabezpečí čistý a zdravý vzduch vo vašej domácnosti. Pozostáva z troch vrstiev a obsahuje filter s vysokou hustotou, ktorý vzduch zbavuje väčších prachových častíc, vláken a zvieracích chlpov. Obsahuje aj zeolitový povrchový filter, ktorý zachytáva jemný prach a pomáha zo vzduchu eliminovať vírusy, batérie a alergény.

Klimatizácie Samsung WindFree Šaľa

Modelové rady klimatizácií Samsung WindFree

  • WindFree Comfort – kompaktná vnútorná jednotka so šírkou 820mm a hlučnosťou 19 dB
  • WindFree Avant – vnútorná jednotka široká 889mm s hlučnosťou iba 16 dB
  • WindFree Elite – A+++ klimatizácia s hlučnosťou iba 16 dB
  • WindFree Pure 1.0 – klimatizácia pre alergikov so vstavaným PM1,0 filtrom

* Združenie ASHRAE (American Society of Heating, Refrigerating, and Air-Conditioning Engineers) definuje „bezvetrie“ ako prúdenie vzduchu pomalšie ako 0,15 m/s bez studeného prievanu.

* Aplikácia SmartThings je k dispozícii v zariadeniach Android a iOS. Informácie o kompatibilite produktu s aplikáciou SmartThings od spoločnosti Samsung nájdete v príslušnej používateľskej príručke/návode.

* Na používanie funkcie AI Auto Comfort je potrebné pripojenie Wi-Fi a konto aplikácie SmartThings od spoločnosti Samsung. Funkcia AI Auto Comfort uchováva používateľské údaje, predvoľby a vzory používania s cieľom navrhnúť najužitočnejšie 

* Snímač na detekciu pohybu je k dispozícii iba v modeli WindFree™ Elite.

* Schopnosť eliminovať baktérie a vírusy filtrom Tri-Care bola testovaná v testovacom laboratóriu v Kórei (FITI/KRICT) a schopnosť eliminovať alergény v testovacom laboratóriu v Japonsku (ITEA). Údaje sa merali za špecifických testovacích podmienok a môžu sa líšiť v závislosti od environmentálnych faktorov a spôsobu použitia. Testované na modeli AR13TYCABWKNST. Je k dispozícii iba v modeloch WindFree™ Elite a Avant.